Wczytuję dane...
Sposoby płatności

Płatność za towar

Sprzedawca udostępnia następujące formy płatności:

Płatność przelewem bankowym po złożeniu zamówienia a następnie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej dane do przelewu. Na tej podstawie Klient realizuje płatność przelewem bankowym. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność należy uregulować w terminie do 10 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez:

  1. TOYOTA Bank: 67 2160 0003 2000 1615 0779 0001,

  2. mBank: 23 1140 2004 0000 3702 7484 6196.

Płatność elektroniczna (BlueMedia.pl) płatność kartą kredytową (obsługiwane karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro) lub szybkim przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Blue Media S.A. Wybierając płatność za pośrednictwem BlueMedia.pl, system automatycznie przekierowuje Klienta na stronę płatności BlueMedia.pl, po czym Klient wybiera bank i potwierdza płatność. Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Płatność należy uregulować w terminie do 10 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Płatność online Paynow (mBank) płatność kartą kredytową lub szybkim przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Paynow (mBank). Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. Płatność należy uregulować w terminie do 10 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Płatność za pobraniem płatność dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki.

 mastercard